Drošas un ērtas

Bērnu gultiņas

Bērnu gultiņu ražošana pēc individuāla pasūtījuma, kā arī meistara izbraukums uz Tavu dzīvesvietu, lai veiktu mērījumus, projektēšanu un uzstādīšanu.

Image
Image

Ģimenes darbnīca

Viss sākās ar mūsu mīļās meitiņas gultiņu: mēs negribējām viņai pirkt parasto veikala gultu no lamināta, gribējās kaut ko dabisku un nestandarta. Mēs atradām dizainu, kas labi saskanēja ar bērnistabas interjeru, izvēlējāmies vajadzīgos izmērus un ķērāmies pie darba. Tā tapa mūsu pirmā mājiņgultiņa.

Mēs sākām saņemt arvien vairāk un vairāk pasūtījumu no cilvēkiem, kas vēlējās līdzīgas gultiņas arī saviem bērniem, līdz sapratām, ka esam atraduši savu nišu. 

Šobrīd mums ir lieliska pieredzējušu speciālistu komanda, kura mīl savu darbu un ir gatava radīt jaunas lietas. Esam gatavi realizēt jebkuru Tavu ideju.

Mēs rūpīgi  kontrolējam visus pasūtījuma etapus, sākot no skices sagatavošanas līdz gultiņas izveidei un uzstādīšanai Tava mājā.

Bērnu namiņgultas pēc pasūtījuma

Mūsu uzņēmums fokusējas uz bērnu gultiņu ražošanu pēc individuāla pasūtījuma. 

Mēs pievēršam daudz uzmanības materiāliem, ar kuriem strādājam, kā arī sadarbojamies tikai ar kompetentiem un pārbaudītiem  piegādātājiem. 

Mūsu gultiņu īpašības

  • 1000+ iespējamu krāsu un toņu
  • Iespējami jebkādi gultiņas izmēri, jebkurā vietā iespējams izveidot iekāpšanas vietu, pieejami dažādi gultiņas sānu malu veidi
Image

Bērnu gultiņas premium kvalitāte

Mūsu priekšrocības

Kvalitatīvs materiāls

Gultiņas ir ražotas no Latvijas priedes, egles un bērza. Krāsošanai izmantojam slavenā Somijas zīmola Tikkurila krāsas uz ūdens bāzes.

Individuāla pieeja

Tiks ņemtas vērā visas Tavas vēlmes un piedāvāti individuāli risinājumi atbilstoši Tavam interjeram un stilam.

Roku darbs

Mūsu gultiņas ir roku darbs un darinātas ar sirdi un dvēseli, rūpīgi pārdomājot katru sīkumu